Mediniai namai ir pirtys

Mediniai namai – gilias tradicijas mūsų šalyje turintys pastatai. Tai ekologiški, tvirti ir natūralūs namų variantai kurie išlieka populiariu pasirinkimu iki šių dienų.

Greitai ir kokybiškai statome medinius gyvenamuosius namuspirtis, garažus, sandėliukus ir kt. pastatus.

Medinių namų kainos

Medinių namų kainą lemia kelios pagrindinės priežastys:

Projekto matmenys – vienas svarbiausių faktorių – pastato matmenys. Namo kvadratai yra skaičiuojami pagal grindų ploto kvadratų kiekį. Bazinė kaina už gyvenamąjį namą – nuo 400 eur/m2. Įprastai pastatą įrengiame ir su daline apdaila iš karto.

Apdaila – statant namą, apdaila yra būtina ne tik geresnei gyvenimo kokybei užtikrinti, tačiau ir pastato ilgaamžiškumui.

Įprastai dalinę apdailą įrengiame kartu su pačio pastato statybomis, tačiau klientui pageidavus, galime apdailos darbus perleisti jo žinion. Taigi, apdaila taip pat lemia galutinę kainą.

Energetinė pastato klasė – kaip žinia, šiais laikais yra statomi tik A, A+ ir A++ energetinio efektyvumo gyvenamieji namai. Jei planuojama statyti negyvenamąjį pastatą – garažą, pirtį, sandėlį ir t.t, energetinis efektyvumas čia ne toks svarbus todėl kaina bus mažesnė.

Kainos svyruoja maždaug nuo 280 iki 330 eur/m2 už B energetinės klasės patalpas, o A, A+ ar A++ priklausantys gyvenamieji namai, kaip ir minėta nuo 400 eur/m2.

Galutinis produktas – bendra projekto suma yra sudedama iš visų minėtų faktorių. Tiksliai nusakyti ją galima tik atsižvelgus į kiekvieno kliento situaciją.

Parašykite mums ir pateiksime preliminarią projekto kainą per 24val.

Medinių namų privalumai

Kokybiška mediena pasižymi labai geromis statybinėmis savybėmis statant namus. Svarbiausia norint išlaikyti namo kokybę – pasirūpinti jo apsauga. Pagrindinės medinių namų savybės:

  • Izoliacija šilumai – dėka medienos santykinai lengvo svorio ir poringos struktūros, šilumos išsiplėtimas mediniuose namuose būna labai nedidelis, todėl šilumos energija nėra švaistoma. Visai ne veltui pirtys yra statomos taip pat iš medienos, lengviau sukaupti šilumą.
  • Natūralumas – ši medžiaga yra nekenkianti gamtai žaliava kuri yra atspari gamtos veiksniams. Tai – puikus pasirinkimas ir sveikatos atžvilgiu, natūrali aplinka suteikia daugiau ramybės ir mūsų nevargina.
  • Ilgaamžiškumas – apie tokių namų ilgą tarnavimo laikotarpį byloja dar senovėje pastatyti lietuviški namai. Svarbiausias dalykas – tinkamai impregnuoti ir apdirbti medį naudojamą statybose. Tokiu būdu užtikrinama tvirta ir apsaugota namo struktūra.

Pirčių statybos

Apart gyvenamųjų medinių namų, statome ir pirtis.

Pirtys – jau nuo seno populiarus statinys Lietuvoje. Turime daugiau nei 10 metų patirtį medinių namų statybose, todėl galime pasiūlyti puikiai įrengtą ir tvirtą pirties projektą kiekvienam iš savo klientų.

Štai keletas pirčių pavyzdžių:

Kokio dydžio gali būti pirtis?

Pirčių gali būti įvairių formų ir dydžių.

Įprastai yra apsiribojama keliomis standartinėmis pirties patalpomis:

  • Krosnis – krosnis reikalinga suteikti pirties patalpoms pakankamai šilumos, ji įrengiama atsižvelgiant į pirties dydį, prireikus galima įrengti ir didesnę.
  • Gultai – iš lengvai kvėpuojančio medžio gaminama pirties dalis. Čia mes poilsiaujame. Priklausomai nuo ko pageidaujate galima įrengti vieno, dviejų ar trijų lygių gultus.
  • Pėrykla – paprastai įrengiama nedidelio dydžio, tam, kad išlaikyti pakankamą šilumos kiekį patalpose. Verta paminėti, kad čia svarbu ir gera ventiliaciją, nes įprastai kaupiasi daugiau drėgmės.
/* ]]> */