oskaro statyba logo

Karkasinių namų statyba

    Karkasiniai namai yra populiariausia statybų technologija pasaulinėje statybų rinkoje jau keletą dešimtmečių. Vakarų šalyse, tokiose kaip JAV, Švedija ar Škotija, karkasiniai namai jau seniai sudaro daugiau nei pusę visoje šalyje statomų namų.
 

    Tokių namų populiarumo priežastis – pigesnė ir greitesnė statyba, ekologija bei maži eksploataciniai kaštai. Modernios architektūros idėjos bei statybos technologijos įgalina  statyti tokio tipo namus net ir atšiauriose klimato zonose. 

    Karkasiniai namai nenusileidžia blokelių ar plytiniams būstams savo šilumos varža, išlaikymo kaštais ar ilgaamžiškumu. 

Karkasinė statyba – racionaliausia statybos technologija: nieko nereikalingo, tik tai kas geriausiai atlieka savo funkcijas.
 

Ilgaamžiai

Dažnas mitas, jog karkasinis namas nebus toks tvirtas kaip mūrinis ar plytinis. Tačiau tai nėra tiesa. Karkasinis namas, pastatytas griežtai laikantis statybų technologijos, naudojant tinkamai išdžiovintą ir kokybišką medieną, tarnaus ne vieną dešimtmetį.

Puikios akustinės savybės

Kadangi namo konstrukcija yra medinė, ji pasižymi puikiomis akustinėmis savybėmis. Lyginant su kitais namų tipais, karkasinis namas yra laikomas aukščiausios akustinės klasės.

Energetiškai taupūs

Pagal Europos Sąjungos standartus, karkasiniai namai yra statomi minimaliai B energetinės klasės, tačiau esant poreikiui, pasiekti A+ arba A++ lyginant su kitomis statybos rūšimis yra nesudėtinga.

Ekologiški

Karkasinių namų struktūra – iš natūralaus medžio. Kitos medžiagos tokios kaip mineralinė ar akmens vata, plaušo plokštės ir kitos struktūrinės dalys yra ne tik nekenksmingos gamtai, žmogaus sveikatai, bet ir lengvai perdirbamos.

Kodėl verta rinktis būtent mus?

Aukšta darbų
kokybė

Turime daugiau nei 15 metų patirties, todėl neabejojame, jog galėsime pasiūlyti daugiau nei kiti. Su savo klientais visuomet suderiname darbų planą ir laikomės susitarimų. Darbus atliekame sklandžiai, jų eigoje komunikuojame ir nepaliekame klientų nežinioje.

Suplanuoti ir laiku atliekami darbai

Užtenka susisiekti ir jau tą pačią dieną galime pradėti derintis, kokių veiksmų reikia imtis, norint pasistatyti karkasinį namą per trumpą laiką. Ilgametė patirtis mums leidžia tiksliai suplanuoti ir operatyviai atlikti visus statybų etapus, todėl suteikiame darbų pridavimo laiku garantiją.

Mažesnė
kaina

Karkasinio namo statybos darbai vyks greičiau, kadangi visas jo struktūrines dalis jau turime įsigiję, todėl bus mažiau laiko praleista statybų aikštelėje. Dėl to, galime pasiūlyti mažesnę galutinę statybų kainą nei kitų tipų namų statytojai.

Darbų
garantija

Visus statybų etapus atliekame profesionaliai, naudojame tik kokybiškas medžiagas, todėl net ir pastatę namą savo klientų nepamirštame. Komandoje dirba tik savo srities specialistai, kurie atsako už savo atliekamų darbų kokybę.

D.U.K

Karkasiniai namai

Kokie yra pagrindiniai modernių karkasinių namų privalumai?
  1. Karkasiniai namai yra ekologiški, nes statomi naudojant medžiagas, kurios draugiškos sveikatai ir aplinkai, todėl užtikrinsite saugią aplinką;
  2. Greitai statomi – lyginant su mūriniais ar betoniniais namais. Karkasas ar jo elementai gali būti iš anksto surinkti gamykloje ir tuomet greitai sumontuojami statybvietėje. 
  3. Pigesnė statyba: dėl greito statybos proceso ir lankstumo dizaino projektavimo atžvilgiu, kaštai lyginant su tradiciniais namais būna mažesni.

Taip. Tai reiškia, kad namai gali būti parduodami su baigtais vidaus ir išorės darbais, įskaitant grindis, sienų apdailą, langus ir duris,  įrengtą kanalizaciją, elektros instaliaciją, šildymo sistemą ir t.t.

Karkasinio namo sienos skydas susideda iš konstruktyvo, apšiltinimo, priešvėjinės apsaugos ir apdailos medžiagų.

Karkasinio namo kaina priklauso nuo energinės efektyvumo klasės, stogo ir langų tipo, įrangos, apdailos medžiagų bei interjero detalių. Sužinoti apytikslią karkasinio namo kainą galite čia.

Galima B, A+, A++ energinė efektyvumo klasė. Prisitaikome prie kliento poreikių ir galimybių.

Taip, karkasiniai namai yra tvarūs, nes:

  1. Yra galimybė nesudėtingai įsirengti saulės kolektorius arba vėjo jėgaines.
  2. Izoliacija konstruktyve gali būti pritaikoma pagal regiono klimato sąlygas, taip užtikrinant gerą šilumos ir šalčio varžą.
  3. Mažesnis ekologinis pėdsakas, nes dauguma karkasinio namo elementų gali būti pagaminti iš perdirbtų medžiagų, o naudojamos izoliacinės medžiagos gali būti draugiškos aplinkai.

Kartotinio karkasinio namo statyba trunka iki 6 mėnesių, priklausomai koks numatytas statybos baigtumas.

Karkasinėje namų statyboje naudojame obliuotą, kalibruotą eglės – pušies medieną C-16/C-24. Drėgnumas- 16-18%, visi kampai 4R3. Mediena yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus.

Kadangi karkasinio namo statybai nedaro įtakos oro sąlygos, todėl statyti namą galima bet kuriuo metų laiku. Ekonomiškai optimaliausias laikas yra ne sezono metu.

Kontaktai

Susisiekite su mumis!

Skambinkite pasitarti

+370 600 48 538

Siųskite savo klausimus

oskarostatyba@outlook.com

locationCreated with Sketch Beta.

Atvykite į svečius

Statybininkų gatvė 1., Žiežmariai

lt_LT