oskaro statyba logo

D.U.K

Karkasiniai namai -

Kokie yra pagrindiniai modernių karkasinių namų privalumai?
  1. Karkasiniai namai yra ekologiški, nes statomi naudojant medžiagas, kurios draugiškos sveikatai ir aplinkai, todėl užtikrinsite saugią aplinką;
  2. Greitai statomi – lyginant su mūriniais ar betoniniais namais. Karkasas ar jo elementai gali būti iš anksto surinkti gamykloje ir tuomet greitai sumontuojami statybvietėje. 
  3. Pigesnė statyba: dėl greito statybos proceso ir lankstumo dizaino projektavimo atžvilgiu, kaštai lyginant su tradiciniais namais būna mažesni.

Taip. Tai reiškia, kad namai gali būti parduodami su baigtais vidaus ir išorės darbais, įskaitant grindis, sienų apdailą, langus ir duris,  įrengtą kanalizaciją, elektros instaliaciją, šildymo sistemą ir t.t.

Karkasinio namo sienos skydas susideda iš konstruktyvo, apšiltinimo, priešvėjinės apsaugos ir apdailos medžiagų.

Karkasinio namo kaina priklauso nuo energinės efektyvumo klasės, stogo ir langų tipo, įrangos, apdailos medžiagų bei interjero detalių. Sužinoti apytikslią karkasinio namo kainą galite čia.

Galima B, A+, A++ energinė efektyvumo klasė. Prisitaikome prie kliento poreikių ir galimybių.

Taip, karkasiniai namai yra tvarūs, nes:

  1. Yra galimybė nesudėtingai įsirengti saulės kolektorius arba vėjo jėgaines.
  2. Izoliacija konstruktyve gali būti pritaikoma pagal regiono klimato sąlygas, taip užtikrinant gerą šilumos ir šalčio varžą.
  3. Mažesnis ekologinis pėdsakas, nes dauguma karkasinio namo elementų gali būti pagaminti iš perdirbtų medžiagų, o naudojamos izoliacinės medžiagos gali būti draugiškos aplinkai.

Kartotinio karkasinio namo statyba trunka iki 6 mėnesių, priklausomai koks numatytas statybos baigtumas.

Karkasinėje namų statyboje naudojame obliuotą, kalibruotą eglės – pušies medieną C-16/C-24. Drėgnumas- 16-18%, visi kampai 4R3. Mediena yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus.

Kadangi karkasinio namo statybai nedaro įtakos oro sąlygos, todėl statyti namą galima bet kuriuo metų laiku. Ekonomiškai optimaliausias laikas yra ne sezono metu.

Moduliniai namai -

Kokia yra modulinio namo su pilna apdaila kaina?

Modulinio namo kaina gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, tokių kaip namo dydis, naudojamos išorės ir vidaus apdailos medžiagos, stogo tipas ir t. t. Preliminari kaina prasideda nuo 800 EUR už kvadratinį metrą. Į modulinio namo sąmatą neįtraukiami transportavimo ir pamatų įrengimo kaštai.

Pasirašius sutartį, gamybos terminas 2-3 mėnesiai arba pagal kliento poreikį. Laukimo laikas turi būti skirtas sklypo paruošimui: elektros įvado pastatymui, pamatų ir nuotekų įrengimui.

Moduliniame name galima gyventi ištisus metus, svarbu pasirinkti ne mažesnį kaip 20 centimetrų sienų, stogo ir grindų skydo storį bei teisingai pasirinkti šildymo šaltinį. Dažniausiai klientai renkasi moduliniame name kombinuotą šildymą, t. y. Oras Oras šildymą bei infraraudonųjų spindulių kilimėlius.

Modulinio namo pagrindinis išskirtinumas yra mobilumas. Jis statomas ant polių, todėl nesudėtingai transportuojamas netgi pakeitus gyvenamąją vietą. Moduliniai namai yra nesudėtingi architektūriniai statiniai, kuriems nereikia statybų leidimo, taip pat nėra įpareigojimo energetiniam sandarumui nustatyti.

Taip, moduliniai namai yra ekonomiški, nes jie gaminami gamykloje ir tai leidžia efektyviau naudoti medžiagas, apskaityti žmogiškuosius resursus, ko pasekoje statybos kaštai yra mažesni.

Taip. Šie nameliai parduodami su visais reikalingais įrengimais, įskaitant elektros, vandens ir santechnikos sistemas bei vidaus apdaila.

Modulinius namus gaminame pagal individualius užsakymus, todėl jų nesandėliuojame.

Pristatymas ir apmokėjimas -

Kiek laiko trunka gamyba bei pristatymas?

Modulinio namo gamyba trunka iki 2 mėnesių. Pristatymas su namo pastatymu ant pamatų Lietuvos teritorijoje trunka ne ilgiau kaip 2 dienas.

Turime partnerius, kurių dėka, modulinis namas kliento sklypą pasieks greitai ir saugiai.

Pristatymo kainai turi įtakos namo matmenys bei atstumas iki statybvietės. Kaina prasideda nuo 500 eur.

Modulinio namo gamybai suteikiama vartojamoji paskola iki 25 000 eur. Grąžinimo terminas iki 10 m. Galima pirmos įmokos atidėjimo data iki 3 mėnesių. Daugiau informacijos rasite čia.

lt_LT